Čalouněné postele

Vyrábíme různé typy čalouněných lůžek včetně boxspringů. Díky zakázkové výrobě a individuálnímu přístupu si zákazník přesně definuje rozměr lehací plochy včetně druhu matrace. Samozřejmostí je výběr potahové látky a řešení detailů.

Vyrobit umíme různé typy čalouněných čel.

Čelo může být součástí lůžka nebo může být samostatně instalované na stěně. Čalouněná čela jsou pro uživatele mnohem pohodlnější a příjemnější. Může se krásně o stěnu opřít a nic netlačí do zad. Čalouněná čela jsou navíc již několik let velmi trendová.

Čelo může být širší než samotné lůžko. Může být na celou šířku nočních stolků nebo i od stěny ke stěně, dle velikosti ložnice. V tomto případě je ideální volit hladké čalounění a jednoduchý obdélníkový tvar.

Na druhou stranu lze volit různé tvarování jednoho čalouněného dílce, které lze dekorovat prošíváním a dekorativním švem. Mezi další jednoduché varianty patří horizontální nebo vertikální prošití.

Další možností je prošití pomocí vtahů a čalouněných knoflíků, u čehož si můžete zvolit různou rozteč. Tato varianta patří mezi nejčastější.

Pro dekorování čela je možné použít i různé čalounické doplňky, jako jsou paspule, ozdobné šňůrky, cvoky atd.

Máte zájem o zakázkovou výrobu čalouněné postele?