Křesla / Pohovky

Vyrábíme různé typy sedacího nábytku dle přání a požadavků zákazníků či dle návrhů interiérových či produktových designérů a architektů.

Do našeho běžného sortimentu patří:

Jak kombinovat potahové látky?

Základní jednobarevný potah doplněný o vzory.
V tomto případě se použije na celou pohovku jednobarevná potahová látka, kterou doplní řada vícebarevných polštářů, které mají více či méně výrazné vzory. Nemusí se jednat pouze o jeden typ vzoru, použít lze různé motivy. Takto lze kombinovat i jednobarevný potah a potah se vzorem na dvou či více křesílcích nebo čalouněných židlích.

Více jednobarevných potahů.
Kdo nemá rád vzory, může kombinovat několik jednobarevných látek na jedné sedačce. Tímto způsobem lze použít tři i více jednobarevných potahů z jedné kolekce.

Vzor po celé sestavě
Jestliže se má stát pohovka dominantou interiéru, lze zvolit potah s výrazným dekorem. V tomto případě je vhodné nechat ostatní vybavení prostoru decentní a více neutrální, případně volit barvu na doplňky ze vzoru na potahu.

Výrazný vzor a jednobarevný potah
Na solitérech, jako jsou křesla nebo taburety, lze kombinovat v poměru 1:1 potahy s výrazným vzorem a jednobarevné typy. Ty mohou být dokonce vzájemně i kontrastní.

Máte zájem o zakázkovou výrobu křesla / pohovky?